V MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA

POLSKIEGO STOWARZYSZENIA INTEGRACJI PSYCHOTERAPII

relacja

terapeutyczna
,

która leczy

14-16 czerwca

2024

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej, V Międzynarodowej Konferencji „Relacja terapeutyczna, która leczy”, organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Integracji Psychoterapii. W tegorocznych przygotowaniach towarzyszy nam znamienity partner – Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. To w jej siedzibie odbędzie się całe wydarzenie.

Ideą przewodnią organizowanych przez nas konferencji jest doskonalenie praktycznych kompetencji doświadczonych i początkujących psychoterapeutów.

Bieżące wydarzenie będzie okazją do spotkań oraz prezentacji i wymiany poglądów przedstawicieli różnych podejść w psychoterapii. Dzięki bogatemu doświadczeniu wyniesionemu z poprzednich konferencji wiemy, że spotkanie, dialog, a także dzielenie się doświadczeniami, mają kluczowe znaczenie nie tylko dla integracji, ale dla rozwoju psychoterapii w ogóle.

Jak zwykle wśród naszych gości będą wybitni przedstawiciele teorii i praktyki. Oprócz wykładów plenarnych poprowadzą oni warsztaty, dyskusje i spotkania w mniejszych grupach.

Swoją obecność zapowiedzieli znamienici goście: ● Gary Burlingame ● Mick Cooper ● Francesco Gazzillo ● Ewa Dobiała ● Michał Jasiński ● Bożena Maciek-Haściło ● Jan Chodkiewicz ● Ireneusz Kaczmarczyk ● Bernhard M. Strauss ● Giulia Altera ● Lynne Rigaud